Świętowali dziesięciolecie

14 września 2017
Z możliwości, jakie oferuje Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie w ciągu ostatnich lat skorzystało już tysiące osób. W tym roku placówka świętuje dziesięciolecie działalności i z tej okazji 10 września dla mieszkańców powiatu przygotowano wiele sportowych wrażeń. Impreza odbyła się pod hasłem „Pierwsza dziesiątka”.

W programie znalazły się m.in.: Turniej Siatkówki Młodziczek, Piłkarska Liga Maluchów, Turniej Siatkówki Plażowej Mikstów, Plenerowy Turniej Badmintona czy Turniej Boule. W ramach obchodów odbył się mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją Samorządowców i Dziennikarzy. Wydarzeniem był towarzyski mecz siatkarskich zespołów występujących w ekstraklasie kobiet pomiędzy BKS Profi Credit Bielsko-Biała i MKS Dąbrowa Górnicza. Podczas jubileuszu dyrektor ośrodka, Maciej Stieber wręczył zasłużonym działaczom sportowym podziękowania za zaangażowanie i wkład w rozwój POSiR-u. - Za nami dopiero pierwsza dziesiątka, ale przed nami następne. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzisiaj możemy ten jubileusz świętować. Przez ostatnie dziesięć lat mnóstwo osób pracowało na to, żeby ten ośrodek funkcjonował tak, jak funkcjonuje teraz - podkreślał Maciej Stieber.
Oprócz emocji sportowych do dyspozycji były także "dmuchańce", stoisko gastronomiczne, animacje dla dzieci z malowaniem twarzy na czele. W czasie trwania imprezy można było także wesprzeć Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Uczniom z Upośledzeniem Umysłowym przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie "RAZEM".
powrót

Aktualny numer

Numer 17 (28 listopada 2018r.)

Reklama