Aktywne niedzielne przedpołudnie

30 listopada 2021
21 listopada, w gminie Pszczyna został zainaugurowany projekt „Rodzinny badminton - aktywny rodzic z dzieckiem". W ten sposób, bardzo aktywnie, niedzielne przedpołudnie spędziło trzynaście rodzin. Większość dorosłych uczestników po raz pierwszy miała do czynienia z badmintonem w hali sportowej.

Instruktorzy są jednak po to, aby pomóc zapoznać się z podstawami dyscypliny. Rodzicom i opiekunom swoją radą służyły również dzieci uczestniczące w zorganizowanych zajęciach, odbywających się na terenie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu. - Inicjatorami przedsięwzięcia są UKS Plesbad oraz MORiS Pszczyna, a głównym koordynatorem projektu jest Damian Pławecki. Bardzo zależy nam, aby zachęcić do aktywności całe rodziny. Po pierwszych zajęciach śmiało możemy powiedzieć, że cel został osiągnięty. Zainteresowanie było olbrzymie, dlatego nie wykluczamy, że stworzona zostanie dodatkowa grupa dla osób chętnych - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.
Następne zajęcia odbędą się 12 grudnia. Godziny: I grupa 10:00 - 11:15 i ew. II grupa 11:15 - 12:30. Udział w nich jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod adresem mail: plesbad@poczta.onet.pl lub nr tel. 604 94 13 66 (Damian Pławecki). Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.moris.pszczyna.pl
powrót

Aktualny numer

Numer 8 (13 maja 2022r.)

Reklama